SLUŽBY


Jsme připraveni splnit požadavky jednotlivců, domácností i malých a středních podniků. Nabízíme veškeré služby týkající se webových stránek, servisu počítačů, připojení internetu, webhostingu, domácích a podnikových sítí, IT poradenství, kamerových systémů, multimediálních domácností a mnoho dalšího. Máte-li nějaký problém s počítačem, nebo byste si rádi zřídili webové stránky, nebojte se nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.

 • Multimediální domácnost

  Provedeme analýzu Vašich potřeb a zájmů - podle toho navrhneme nejideálnější řešení pro Vaší multimediální domácnost - propojení domácí sítě, instalace síťového úložiště dat, instalace multimediálního přehrávače z naší nabídky, dodávka TV dle Vašeho výběru, dodávka dalších komponent dle Vašich představ - DVD, BD, domácí kino a další...

 • Správa sítě

  Správa sítě znamená převzetí určitých nebo veškerých činností spojených s fungováním informačních technologií klienta externím dodavatelem. Provedeme analýzu současného stavu vaší počítačové sítě a navrhneme vhodné řešení případných nalezených problémů.

 • Kamerové systémy

  Kamerové a zabezpečovací systémy jsou v dnešní době nedílnou součástí ostrahy objektů. V tomto oboru máme značné zkušenosti. Neustále sledujeme nejnovější trendy v oblasti zabezpečovacích a kamerových systému se snahou nalézt pro Vás to nejlepší řešení za co nejvýhodnější ceny.

 • Tisková řešení

  Zajišťujeme kompletní tisková řešení – od dodávek jednoduchých víceúčelových síťových zařízení (tisk/scan/kopírování), přes zabezpečení, sledování a účtování tisku, centrální správu síťových tiskáren, velkoformátový tisk, servis, až po kompletní outsourcing tisku.