Multimediální domácnost


multimedialni-domacnostProvedeme analýzu Vašich potřeb a zájmů – podle toho navrhneme nejideálnější řešení pro Vaší multimediální domácnost – propojení domácí sítě, instalace síťového úložiště dat, instalace multimediálního přehrávače z naší nabídky, dodávka TV dle Vašeho výběru, dodávka dalších komponent dle Vašich představ – DVD, BD, domácí kino a další…

Rožšíření a doplnění Vašeho vybavení v domácnosti – dnes se domácnost neskládá jen z TV, připojeného DVD či postaršího videa. Můžete mít více, a přesto to může být kompatibilní s tím, co již máte.

Základem je samozřejmě TV s jejichž výběrem Vám rádi poradíme. K TV samozřejmě můžeme dodat DVD či BD v široké škále typů a možností, domácí kino od levných až po dražší s receiverem, settopboxy pro DVB-T, satelity, diskové přehrávače, propojení sítí na další domácí prostředky – vše, co si představujete. Můžete mít více, a přesto to může být kompatibilní s tím, co již máte.

Co nemáme přímo v nabídce, seženeme v sítích našich partnerů, zajistíme služby externích firem – montáže satelitů a antén.

Může se stát, že Vaše domácnost není příliš rozsáhlá, ale potřebujete či chcete toho více na menším prostoru.

V tomto případě Vám můžeme nabídnou řešení založená na HTPC nebo kombinací různých typů multimediálních přehrávačů v široké cenové nabídce – třeba i s integrovaným DB přehrávačem.

Máte doma NAS, počítačovou síť a počítače ? A chcete je využívat i k domácí zábavě ?

Řešení je více a pokusíme se Vám vyhovět. Od úpravy vašich PC více směrem k HTPC až po dodání multimediálních přehrávačů, jež jsou schopny sdílet v síti Vaše soubory s videem, hudbou a fotografiemi.

Pokud máte představu o výsledku, ale ne o technickém řešení, můžeme Vám pomoci konzultací a pomoci Vám vybrat.